КП Тернопільміськсвітло

Робимо наше місто світлішим!

На Майдані Волі – нові ліхтарі

02.04.2015

На Майдані Волі старі ліхтарі замінили новими. В комунальному підприємстві «Тернопільміськсвітло» розповідають: оновити освітлення вирішили, бо попереднього виявилося недостатньо і ввечері тут було доволі темно.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Ми замінили 8 старих  освітлювальних приладів на сучасні, нові світильники, виробництва ТОВ «Шредер».Я вже тут був не один раз, не один вечір. Людям подобається, мені теж подобається. У всякому разі, можна пройти ввечері спокійно, тут видно всю доріжку від Катедри до готелю «Тернопіль».  

За словами Олега Лехіцького, спочатку хотіли придбати світлодіодні лампи, однак зараз це – задоволення не з дешевих. А відтак,  обрали металогалогенні, які також добре освітлюють.

Тим же старим  ліхтарям, які перебувають в непоганому стані, комунальники тепер шукають застосування.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Всіх було 8. А тих 4 ми акуратно демонтували, вони в нас зараз на території. Я думаю, що ми десь знайдемо місце, де їх поставити. Попередньо, є така думка, що, очевидно, поставимо їх навпроти залізничного вокзалу. Ну, це ще треба погодити з керівництвом. Я думаю, що це – непоганий варіант, тому що там досить темно на даний момент». 

Окрім світильників, встановили також 4 прожектори, які освітлюють пам’ятник Данилу Галицькому. Загалом оновлення ілюмінації на Майдані Волі обійшлося місту в 395 тисяч гривень.

Крім того, каже Олег Лехіцький, до кінця року мають намір зробити капремонт освітлення на 15-ти вулицях та освітити парк Національного відродження. Розпочнуть з тих місць, які вже давно потребують оновлення.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«В нас ще є світильники дуже старі, це вулиці приватного сектору, де ще не доходила рука наша. Тому що є місця такі, де вулиці великі, ми це вже зробили. А вулиці маленькі зараз, в цьому році, хочемо доосвітити. Це – на Новому Світі, на Східному масиві, на «Дружбі».

Додамо, цього року на капітальний ремонт вуличного освітлення в місті передбачено 1 мільйон 890 тисяч гривень.

Посилання на джерело: https://intb.te.ua/2015/04/na-ma-dani-voli-novi-likhtari/