КП Тернопільміськсвітло

Комунальне підприємство "Тернопільміськсвітло"

Організоване в 1963

Наша історія

Тернопільське підприємство електромереж зовнішнього освітлення “Мі­ськсвітло” організоване на основі наказу Міністра комунального господарства УРСР № 439 від 06 вересня 1963 року і постановою Тернопільської міської Ради депутатів трудящих 327 від 16.01.1964р. Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської Ради від 25 листопада 1997р. за № 1727 було лише пе­ререєстроване і перейменоване в “Тернопільміськсвітло”.

Про нас

Основним видом робіт підприємства є забезпечення нормальної експлуа­тації, своєчасного ремонту і утримання електромереж зовнішнього освітлення міста. Роботи виконуються на договірній основі.

КП “Тернопільміськсвітло” – підприємство, засноване на власності тери­торіальної громади, тобто на власності мешканців населеного пункту-само­стійної адміністративно-територіальної одиниці. А оскільки самоврядування являється винятково-представницьке то і представляють ці територіальні гро­мади і діють від їх імені та в їх інтересах сільські, селищні й міські ради. Вони, в свою чергу створюють свої виконавчі органи-виконкоми, які і керують кому­нальним майном у межах, окреслених місцевою радою.